Oldalunkon a  felhasználói élmény fokozásának érdekében cookie-kat (sütiket) alkalmazunk. A honlapunk használatával tájékoztatásunkat tudomásul veszed. Adatkezelési tájékoztató

Efapel Logus 90 Fedlap SC APC Simplex / LC duplex csatlakozóhoz (csatlakozó nélkül) elefántcsont

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
1.278 Ft (1.006 Ft + ÁFA)
Gyártó cikkszám: 90449 SMF
Cikkszám: 90449 SMF
Elérhetőség: Rendelésre
Efapel Logus 90 Fedlap SC APC Simplex / LC duplex csatlakozóhoz (csatlakozó nélkül) elefántcsont

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő

hasonló termékek

gyártók, márkák szerinti keresés
irodaszer áruház
postapont
megbízható bolt
árukereső
díjmentes szállítás

Kivételt képez ez alól a 40 kg feletti csomag!

Kérjük kérjen ajánlatot!

bankkártyás fizetés
csomagkövetés
facebook